میراث‌فرهنگی

تأکید رئیس ستاد کل نیروهای مسلح بر لزوم صیانت از مواریث فرهنگی

0
تأکید رئیس ستاد کل نیروهای مسلح بر لزوم صیانت از مواریث فرهنگی

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی یگان حفاظت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، سردار امیر رحمت‌الهی فرمانده یگان حفاظت میراث‌فرهنگی روز چهارشنبه 23 مهرماه 99 ضمن حضور در دفتر رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با سردار سرلشگر محمد باقری دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

در این دیدار سردار امیر رحمت‌الهی دستاوردها، عملکرد، وظایف و مأموریت‌های ابلاغی یگان حفاظت میراث‌فرهنگی را تشریح و بر اهمیت موضوع میراث‌فرهنگی تأکید کرد.

او همچنین از حساسیت‌های موجود در بحث حفاظت بهینه از مواریث ارزشمند تاریخی و از ماهیت چند وجهی مأموریت‌های محوله یگان حفاظت سخن گفت.

فرمانده یگان حفاظت میراث‌فرهنگی از مساعدت‌های بی‌دریغ رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در روند اجرای مأموریت‌های محوله قدردانی و برخی مشکلات پیش‌رو در امر حفاظت را نیز مطرح کرد.

در ادامه سرلشگر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از عملکرد مثبت یگان حفاظت میراث‌فرهنگی به‌عنوان متولی امر حفاظت از اموال منقول و غیرمنقول ابراز خرسندی کرد و افزود: «به‌منظور رفع مشکلات و موانع موجود و تسهیل در انجام وظایف محوله یگان حفاظت میراث‌فرهنگی باید از مأموریت‌های این یگان پشتیبانی کرد.»

 

ابلاغ نقشه محدوده عرصه، حریم و ضوابط حفاظتی و معماری 6 اثر به استاندار اردبیل

مقاله قبلی

کشف گورهایی از دوران اسلامی در استقرارگاهی از دوران اشکانی

مقاله بعدی

خوانندگان این خبر، این‌ها را هم خوانده‌اند:

0 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. بخش‌های الزامی مشخص شده اند. *