مدیریت و برنامه‌ریزی
با حضور دکتر مونسان برگزار شد

مراسم یادبود درگذشتگان وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی

0
مراسم یادبود درگذشتگان وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی

به‌گزارش خبرنگار میراث‌آریا، این مراسم ظهر امروز یکشنبه 27 مهر 99 با حضور دکتر علی‌اصغر مونسان وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، معاونان و مدیران این وزارتخانه، جمع کثیری از کارکنان و خانواده‌های داغدار درگذشتگان برگزار شد.

در این مراسم با قرائت قرآن، ادعیه و نثار فاتحه یاد و خاطره چهار همکار وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی که روز دوشنبه هفته گذشته (21 مهر) در سانحه رانندگی درگذشتند، گرامی داشته شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین فخرالدین صابری در این مراسم در سخنانی ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره این چهار همکار فقید، به سخنرانی پرداخت.

ابوالفضل عبیدی، محسن شیخ‌الاسلامی، محمدرضا سندگل و امین چاجی، چهار همکار وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، بامداد روز دوشنبه 21 مهر در ماموریت به استان سیستان و بلوچستان و درحین خدمت در سانحه رانندگی جان به جان آفرین تسلیم کردند.

با توجه به این که این افراد در ماموریت و در حین خدمت درگذشتند، دکتر علی‌اصغر مونسان وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در نامه‌ای به سعید اوحدی معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خواستار ثبت این افراد به‌عنوان شهید خدمت شده است.

خوانندگان این خبر، این‌ها را هم خوانده‌اند:

0 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. بخش‌های الزامی مشخص شده اند. *