خوزستان
در مراسمی باحضور مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان

برگزیدگان نهایی مسابقه حافظ‌خوانی شهرستان آبادان مشخص شدند

0
برگزیدگان نهایی مسابقه حافظ‌خوانی شهرستان آبادان مشخص شدند

به گزارش میراث‌آریا به نقل از روابط عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، این مسابقه توسط آقایان علیرضا طویل و محمد سلطانی و نیز خانم‌ها شیرانی و صعودی از فعالان فرهنگی با همکاری اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آبادان برای رده سنی کودکان و با حضور ۶۰ شرکت‌کننده در این شهرستان برگزار شد.

آیین اهدای جوایز این مسابقه با حضور سید حکمت‌الله موسوی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، پیمان نبهانی معاون برنامه‌ریزی و تأمین منابع مدیرکل، جمال عامری‌نسب رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آبادان و همچنین جمعی از فعالان فرهنگی، گردشگری و اجتماعی آبادان در کافه‌رستوران مجلل مانی برگزار شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان در این آیین، احیای سنت‌های اصیل و قدیمی ایران را موضوعی ضروری برشمرد و اظهار داشت: «سلامت جامعه در گروی حفظ و احیای سنت‌های بومی و محلی است.»

سیدحکمت‌الله موسوی با تأکید بر این‌که امید می‌رود همچنان شاهد چنین حرکت‌های فرهنگی باشیم، از برگزارکنندگان این مسابقه تقدیر و تشکر را دارد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان چند بسته فرهنگی نیز به کودکان شرکت‌کننده اهدا کرد.

در پایان «زهرا حیات داودی»، «عرشیا محمدی»، «علی محمودی» و «رقیه میاور» به عنوان نفرات برتر انتخاب و توسط مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان تقدیر شدند.

گردشگری کشاورزی، گنجینه‌ای گران‌بها در رونق روستاهای خوزستان

مقاله قبلی

انهدام یک باند قاچاق اشیای فرهنگی در شوشتر

مقاله بعدی

خوانندگان این خبر، این‌ها را هم خوانده‌اند:

0 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. بخش‌های الزامی مشخص شده اند. *