مدیریت و برنامه‌ریزی

پیام تبریک دکتر مونسان به‌مناسبت هفته بسیج و روز بسیج مستضعفان

0
پیام تبریک دکتر مونسان به‌مناسبت هفته بسیج و روز بسیج مستضعفان

به‌گزارش میراث‌آریا، در پیام دکتر علی‌اصغر مونسان به این مناسبت آمده است:

«بیش از چهار دهه از تشکیل مردمی‌ترین نهاد انقلابی به فرمان بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) می‌گذرد و در این سال‌ها بسیج در همه عرصه‌ها اقتدار و پویایی خود را به زیباترین و مؤثرترین شکل به منصه ظهور رسانده است.

 بسیج در دوران دفاع مقدس شجره طیبه‌ای راست‌قامت از ایثار و شهادت بود و بعدها نیز در تمام برهه‌ها کارکرد دفاعی خود را به اثبات رساند. مجموعه‌ای منحصر به‌فرد در جهان که هر کجا و در هر زمانی توانسته است نقش‌آفرینی خود را به‌عنوان پیشتاز حرکت‌های اثرگذار دفاعی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و دینی به نحوی شایسته نشان دهد و امروز نیز در جبهه‌های سازندگی، جهاد و به‌ویژه صیانت از سلامت جامعه در دوران بیماری همه‌گیر کرونا، پرچمداری می‌کند.

پیشگامی در خدمت به محرومان و مستضعفان، اقتدار در برابر تهدیدها، بصیرت و هوشیاری در مقابل توطئه‌ها، از بدنه میلیونی بسیج، نهادی مخلص و متعهد و نمادی از جلوه‌های ایستادگی و توانمندی ساخته است که همچون سپری سترگ و مستحکم از کیان انقلاب اسلامی حفاظت می‌کند.

پنجم آذر، سال‌روز تشکیل روز بسیج مستضعفان و هفته گرامی‌داشت بسیج را به رهپویان مکتب متعالی بسیج تبریک و تهنیت می‌گویم و سربلندی تمام بسیجیان عزیز و افتخار آفرین را آرزومندم .»

اهدای 600 بسته معیشتی به هنرمندان آسیب‌دیده صنایع‌دستی در استان تهران

مقاله قبلی

دکتر مونسان درگذشت امام جمعه سابق کرمان را تسلیت گفت

مقاله بعدی

خوانندگان این خبر، این‌ها را هم خوانده‌اند:

0 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. بخش‌های الزامی مشخص شده اند. *