گردشگری

برگزاری برنامه‌های مختلف از سوی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی به‌مناسبت دهه فجر 99

0
برگزاری برنامه‌های مختلف از سوی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی به‌مناسبت دهه فجر 99

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی جمهوری اسلامی ایران، برنامه‌های حوزه‌های اتومبیل‌رانی کانون در سراسر کشور از روز شنبه یازدهم بهمن در آستانه آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور در نمایشگاه قطعات خودرو و صنایع وابسته که به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا بود، آغاز شد.

همچنین رژه با شکوه اعضای موتورسواری کمیته موتور ریس حوزه اتومبیل‌رانی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی استان هرمزگان و هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی این استان برگزار شد و شرکت‌کنندگان هم‌سو با دیگر ملت ایران با آرمان‌های امام خمینی (ره) و نظام جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.

 به یمن فرارسیدن دهه مبارک فجر، اولین جلسه مشترک حوزه اتومبیل‌رانی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی استان خراسان جنوبی و هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان باهدف ارتقای همکاری‌ها در راستای کمک به رشد، توسعه و گسترش فعالیت‌های اتومبیل‌رانی و موتورسواری برگزار شد.

چهارشنبه پانزدهم بهمن‌ماه نیز مدیر حوزه اتومبیل‌رانی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی با مسئولان حوزه اتومبیل‌رانی کانون در استان یزد دیدار و در خصوص راهکارهای توسعه پایدار و همگانی موتورسواری و اتومبیل‌رانی، تسهیل گردشگری، سافاری، طبیعت‌گردی و بوم‌گردی بحث و تبادل نظر کرد.

ورود کاروان رالی‌تور کمپر و کاروانینگ حوزه اتومبیل‌رانی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی به اصفهان در روز چهارشنبه 15 بهمن‌ماه و ورود به شیراز در روز پنجشنبه 16 بهمن 99، کارشناسی 18 دستگاه خودروی تاریخی استان یزد توسط کارشناسان دبیرخانه شناسایی و صیانت از وسیله‌های نقلیه تاریخی در روز پنجشنبه 16 بهمن از دیگر برنامه‌های کانون در دهه فجر 99 بود.

در کنار این‌ها، دومین دوره طرح پاکداشت طبیعت و پیاده‌روی خانوادگی روز جمعه هفدهم بهمن‌ماه هم‌زمان با ششمین روز از دهه فجر به میزبانی هیئت‌های موتورسواری ‌اتومبیل‌رانی در شرق شهرستان کرج و بخش آسارا برگزار شد.

در ادامه نیز، مسابقات چندجانبه کشوری اتومبیل‌رانی اسلالوم جام فجر روز جمعه 17 بهمن 99 توسط هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان البرز و با همکاری حوزه اتومبیل‌رانی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی با حضور قهرمانان کشوری در دو بخش آقایان و بانوان در پارکینگ شهرداری اشتهارد برگزار شد.

رالی تفریحی خانوادگی کیش هم روز جمعه 17 بهمن 99 به مناسبت گرامی‌داشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از سوی حوزه اتومبیل‌رانی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی ‌و هيئت موتورسواری و  اتومبيل‌رانی كيش، با همکاری مؤسسه ورزش و تفریحات سالم این جزیره برگزار شد. در این رالی بیش از ۱۲۰ خودرو شرکت داشتند.

کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی جمهوری اسلامی ایران برنامه‌های دیگری را نیز تدارک دیده است که علاقه‌مندان برای آگاهی از آن می‌توانند با شماره تلفن‌های 66749971-021 الی 4 تماس بگیرند.

راه‌اندازی شعبه شورای حل اختلاف در حوزه گردشگری

مقاله قبلی

ایجاد بیش از 6هزار شغل با افتتاح 449 پروژه گردشگری در دهه فجر

مقاله بعدی

خوانندگان این خبر، این‌ها را هم خوانده‌اند:

0 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. بخش‌های الزامی مشخص شده اند. *