بین الملل

بازدید دکتر مونسان و وزیر گردشگری ونزوئلا از باغ شاهزاده ماهان کرمان

0
بازدید دکتر مونسان و وزیر گردشگری ونزوئلا از باغ شاهزاده ماهان کرمان

به‌گزارش خبرنگار میراث‌آریا، دکتر علی‌اصغرمونسان وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و علی پادرون وزیر گردشگری ونزوئلا، ظهر امروز چهارشنبه 6 اسفند 99 در جریان سفر به استان کرمان، با همراهی علی زینی‌وند استاندار و تعدادی از مسئولان استانی، با حضور در باغ شاهزاده ماهان ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این باغ تاریخی، از غرفه‌های صنایع‌‌دستی موجود در آن محل نیز، بازدید کردند.

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در بازدید از بخش‌های مختلف باغ شاهزاده ماهان با مسئولان استانی و نمایندگان مجلس در خصوص اجرای طرح زیرگذر در حریم باغ  شاهزاده ماهان گفت‌وگو کرد و جزئیات این طرح را بررسی کرد.

 دکتر مونسان همچنین در بازدید از غرفه‌های صنایع‌دستی در باغ شاهزاده ماهان بر کاربردی شدن صنایع‌دستی در کنار حفظ زیبایی آن‌ها تأکید کرد.

او همچنین خواستار مساعدت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کرمان به تولید کنندگان در خصوص فعالیت در فضای مجازی برای فروش محصولاتشان شد‌.

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی همچنین با اشاره به اختصاص تسهیلات کرونایی برای هنرمندان صنایع‌دستی، خاطرنشان کرد: «ممکن است برخی از هنرمندان صنایع‌دستی به‌دلیل نداشتن اطلاعات کافی از این تسهیلات هنوز ثبت‌نام نکرده‌ باشند، برای ثبت‌نام این تسهیلات تا پایان اسفندماه فرصت باقی است.»  

وزرای گردشگری ایران و ونزوئلا از کویر شهداد کرمان و خانه‌باغ تاریخی هنرمند بازدید کردند

مقاله قبلی

ادای احترام وزرای گردشگری ایران و ونزوئلا به مقام شهید سردار سلیمانی

مقاله بعدی

خوانندگان این خبر، این‌ها را هم خوانده‌اند:

0 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. بخش‌های الزامی مشخص شده اند. *