گردشگری
وزیر گردشگری ونزوئلا در گفت‌وگوی اختصاصی با میراث‌آریا:

گردشگران علاقه‌مند به فرهنگ به ایران سفر کنند/ ایرانی‌ها صلح‌طلب و مهمان‌نواز هستند

0
گردشگران علاقه‌مند به فرهنگ به ایران سفر کنند/ ایرانی‌ها صلح‌طلب و مهمان‌نواز هستند

علی پادرون عصر روز پنجشنبه 7 اسفند 99 در جریان سفر به استان اصفهان در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار میراث‌آریا، بابیان این مطلب، افزود: «ایران کشوری است که ملت مستقلی دارد و از گردشگران برای بازدید و سفر به ایران دعوت می‌کنم. من بسیار خوشحال هستم که به ایران سفرکرده‌ام و بار دیگری که بیایم حتما تهران، اصفهان و کرمان را بازدید خواهم کرد.»

او عنوان کرد: «در مدت سفر به ایران لذت بردم و تمایل دارم تا مجددا این لذت را تجربه کنم. ایران مردمانی بسیار مهمان‌نواز و دوست‌داشتنی دارد که با مردم ونزوئلا نیز دوست هستند. من سلام ملت و دولت ونزوئلا را به ملت و دولت ایران می‌رسانم.»

وزیر گردشگری ونزوئلا با اشاره به حضورش در سه استان ایران، اظهار کرد: «در سفر به ایران از تهران، کرمان و اصفهان بازدید کردم و از دیدن زیبایی‌های این شهرها شگفت‌زده شدم. سه شهر بسیار زیبا و تاریخی که برای سفر به آن‌ها از همه گردشگران دعوت می‌کنم.»

او در رأس هیئتی از بخش دولتی و خصوصی روز سه‌شنبه 5 اسفند 99هم‌زمان با برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی، وارد تهران شد.

پادرون روز گذشته به کرمان سفر کرد و با همراهی دکتر علی اصغرمونسان از تعدادی از جاذبه‌های گردشگری و آثار فرهنگی تاریخی ازجمله باغ شاهزاده ماهان و کویر شهداد بازدید کرد.

او امروز و در سومین روز از سفر خود به ایران به‌اتفاق وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشورمان وارد اصفهان شد و از نزدیک به بازدید از آثار فرهنگی تاریخی و جاذبه‌های گردشگری این استان پرداخت.

وزیر گردشگری ونزوئلا فردا جمعه 8 اسفندماه از تعدادی آثار فرهنگی‌تاریخی تهران ازجمله کاخ گلستان و موزه ملی ایران بازدید کرده سپس تهران را به مقصد کاراکاس ترک خواهد کرد.

در ایام کرونا فرصت بیشتری برای مرمت آثار تاریخی قزوین داشیم

مقاله قبلی

ارتقای جایگاه گردشگری مکران از اهداف اصلی مدیریت سیستان و بلوچستان است

مقاله بعدی

خوانندگان این خبر، این‌ها را هم خوانده‌اند:

0 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. بخش‌های الزامی مشخص شده اند. *