میراث‌فرهنگی

جشنواره ملی ایران‌بانان برگزار می‌شود

0
جشنواره ملی ایران‌بانان برگزار می‌شود

به‌گزارش میراث‌آریا، دبیرخانه جشنواره ایران‌بانان از انجمن‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی دعوت می‌کند، برای این جشنواره گزارش برنامه‌ها و عملکردهای دوسالانه خود را به آدرس دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

فعالیت‌های نوروزی (سمن‌ها، سین هشتم)، میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، توانمندسازی و جذب مشارکت‌های مردمی، اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی، فعالیت در مناطق کم‌برخوردار روستایی و فعالیت‌های زمان بحران، محورهای این جشنواره هستند.

شرکت برای انجمن‌های حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آزاد است، گزارش‌های دریافتی در قالب فرمت ارسالی دبیرخانه پذیرفته می‌شود، گزارش‌های دریافتی باید به آدرس دبیرخانه و آدرس تلگرامی اعلامی جشنواره ارسال شود که آدرس سایت  www.chtngos.com و آدرس تلگرام دبیرخانه  t.me/chtngo است.

مهلت ارسال آثار اردیبهشت 1400 تا 2 مرداد 1400 است، انتخاب و داوری آثار 16 تا 20 مرداد 1400 انجام می‌شود و اختتامیه جشنواره 23 مرداد 1400 برگزار خواهد شد.

دبیرخانه این جشنوراه در تهران، خیابان آزادی، تقاطع یادگار امام وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، ساختمان شماره 2 دفتر امور مجامع و تشکل‌های مردم‌نهاد واقع شده است.

خوانندگان این خبر، این‌ها را هم خوانده‌اند:

0 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. بخش‌های الزامی مشخص شده اند. *