گردشگری
با حضور معاون گردشگری کشور

برگزاری مجدد وبینار «تقاضای سفر در پساکرونا و تغییر الگوهای رفتاری گردشگران»

0
برگزاری مجدد وبینار «تقاضای سفر در پساکرونا و تغییر الگوهای رفتاری گردشگران»

به گزارش خبرنگار میراث‌آریا، با شیوع کرونا در جهان نه تنها صنعت رو به رشد گردشگری بلکه سایر عرصه‌های اقتصادی و تمامی ابعاد زندگی افراد دچار تغییرات شده است. اکنون با انجام واکسیناسیون و ارتقای ایمنی همچنین کاهش احتمالی محدودیت‌ها، انتظار می‌رود سفر و گردشگری جان دوباره‌ای بگیرد.

در این رابطه آداب، رفتار و نیازهای گردشگران در پساکرونا به یک مسئله حیاتی برای بسیاری از مدیران و برنامه‌ریزان گردشگری مبدل شده است.

از این رو مدیران شرکت‌ها و مقاصد گردشگری باید به دنبال راهکارهایی به منظور سازگاری با تغییرات احتمالی سبک سفر و رفتار گردشگران باشند، لذا این وبینار با نگاهی به تجربیات بین‌المللی به‌منظور دستیابی به راهکارهایی برای مدیریت بهتر، به بررسی الگوهای رفتاری گردشگران در دوران پساکرونا می‌پردازد.

وبینار «تقاضای سفر در پساکرونا و تغییر الگوهای رفتاری گردشگران» با حضور ولی تیموری معاون گردشگری کشور، حسن انصاری رئیس جامعه گردشگری الکترونیکی و استادان گردشگری شش دانشگاه بین‌المللی از کشورهای فنلاند، استرالیا، ژاپن، آمریکا، مالزی، اسپانیا و عضو سازمان جهانی جهانگردی که هفته گذشته برگزار شد و به دلیل استقبال مجددا امروز چهارشنبه 5 خردادماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۸ برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای حضور در این وبینار می‌توانند از طریق لینک scotwebinars.org/satellite1 اقدام کنند.​

گردشگری در نیمه‌راه بورس

مقاله قبلی

رونق گردشگری داخلی با توریسم واکسن/ برای تعطیلات خرداد تابع ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم

مقاله بعدی

خوانندگان این خبر، این‌ها را هم خوانده‌اند:

0 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. بخش‌های الزامی مشخص شده اند. *