گردشگری
به همت وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی

رالی تفریحی‌-‌خانوادگی تهران جام «سامیار مظاهری» برگزار شد

0
 رالی تفریحی‌-‌خانوادگی تهران جام «سامیار مظاهری» برگزار شد

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، این رالی روز جمعه هفتم خرداد ماه 1400 با همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، در شهر تهران برگزار شد.

حسین اربابی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، در مورد برگزاری این رالی بیان کرد: «در این رویداد بیش از یکصد دستگاه خودرو با حضور در پیست مجموعه ورزشی آزادی تهران، حرکت خود را آغاز و پس از طی مسیر در سطح شهر، به مجموعه ورزشی آزادی بازگشته و به رقابت خود پایان دادند.»

رالی‌های ورزشی گردشگری، همواره با استقبال شایان توجهی از سوی عموم مردم روبرو می‌شود که حضور پرشور علاقه‌مندان در رالی تفريحی‌-‌خانوادگی تهران، مبین این نکته است. با توجه به رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در مسابقات رالی خانوادگی، شرکت‌کنندگان با آرامش خاطر در این مسابقات حاضر می‌شوند و رقابتی سالم را در کنار خانواده تجربه می‌کنند.

شركت در مسابقات رالی خانوادگی و لزوم رعايت كامل قوانين راهنمايی و رانندگی طی مسابقه، منجر به توسعه و ترويج فرهنگ صحيح رانندگی می‌شود. این امر علاوه بر كاهش تصادفات جاده‌ای و شهری، موجب افزايش شور و نشاط در جامعه و تقويت و تحكيم بنياد خانواده می‌شود. با توجه به اهمیت توسعه حرفه‌ای اتومبیلرانی در سطح ملی و بین‌المللی، امسال مسابقات رالی اتومبیلرانی قهرمانی کشور در کلاس‌های همگانی و حرفه‌ای طبق تقویم ورزشی برگزار خواهد شد.

مراسم معرفی منتخبين و اهدای جوايز نفرات برتر روز يكشنبه نهم خرداد ماه برگزار می‌شود.

افتتاح یک بوتیک‌‌هتل در شیراز با حضور دکتر مونسان

مقاله قبلی

رالی تور گردشگری خودروهای کلاسیک در استان البرز برگزار شد

مقاله بعدی

خوانندگان این خبر، این‌ها را هم خوانده‌اند:

0 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. بخش‌های الزامی مشخص شده اند. *