گردشگری

دومین سفر کلوپ ملی کمپینگ و کاروانینگ برگزار شد

0
دومین سفر کلوپ ملی کمپینگ و کاروانینگ برگزار شد
به‌گزارش میراث‌آریا و به‌نقل از روابط‌عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، این سفر با هدف ارتقای صنعت اتومبیلرانی در کشور همچنین توسعه و تسهیل گردشگری مسئولانه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دوران کرونا به مقصد ساری، آبشار اوبن و دریاچه الندان انجام شد. 
 
پویش پاکسازی طبیعت و احترام به محیط زیست از دیگر اهداف این سفر ملی بود که شرکت‌کنندگان به‌منظور ترویج فرهنگ آشتی با طبیعت و محیط زیست به پاکسازی طبیعت از پسماندها، پرداختند. 
 
کلوپ ملی کمپینگ و کاروانینگ حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با برنامه‌ریزی دقیق توانسته در توسعه رشته‌های مهیج اتومبیلرانی و گسترش گردشگری و طبیعت‌گردی نقش موثری را ایفا کند. در این خصوص اجرای برنامه‌های هدفمند و مفرح به‌طور گسترده و مستمر در سطح کشور ادامه خواهد داشت.
 
ایجاد شور و نشاط اجتماعی، تشویق جوانان به انجام تفریحات سالم و آشتی با طبیعت، فراهم آوردن امکان اجرای تورهای ساماندهی شده و کمک به توسعه گردشگری داخلی، از مهمترین اهداف کلوپ ملی کمپینگ و کاروانینگ کانون جهانگردی و اتومبیلرانی است. 
 
علاقه‌مندان به آگاهی از برنامه‌های این کلوپ می توانند به نشانی اینترنتی http://www.taci.ir مراجعه و یا با شماره تلفن‌های ۰۲۱-۶۶۷۴۹۹۷۱ الی ۴ تماس بگیرند.

موافقت هیئت وزیران با صدور مجوز برقراری مقررات لغو روادید متقابل بین ایران و عراق

مقاله قبلی

ایران مجموعه‌ای جذاب برای گردشگران جهان است

مقاله بعدی

خوانندگان این خبر، این‌ها را هم خوانده‌اند:

0 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. بخش‌های الزامی مشخص شده اند. *