میراث‌فرهنگی

انیسی معاون پژوهشی پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری شد

0
انیسی معاون پژوهشی پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری شد

به گزارش میراث‌آریا به نقل از روابط‌عمومی پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری، مصیب امیری در این حکم آورده است:

«نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند، جنابعالی به‌موجب این ابلاغ به‌عنوان معاون پژوهشی پژوهشگاه منصوب می‌شوید.

توفیق روزافزون شما را در انجام مسئولیت‌های مصوب به‌خصوص در راستای تحقق شرح وظایف محوله و سند راهبردی پژوهشگاه با بهره‌گیری از نیروهای متعهد، متخصص و شایسته و همچنین تشریک مساعی با سایر معاونت‌ها و مدیریت‌ها از درگاه خداوند متعال مسألت می‌کنیم.»

انیسی که دارای مدرک دکتری معماری اسلامی از دانشگاه ادینبورگ انگلستان است دوره پسا دکتری را در دانشگاه آکسفورد انگلستان و کارشناسی ارشد معماری را در دانشگاه تهران گذرانده است.

وی که تألیف کتاب‌ها و مقالات علمی، پژوهشی و تخصصی متعددی را در کارنامه خود دارد درسال‌های ۱۳۷۲ تا ۱۳۷۵ به عنوان مدیر کل اداره میراث‌فرهنگی،صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمان، از سال ۱۳۷۵ تا ۱۳۸۰ مدیر کاخ گلستان و از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۵ به عنوان قائم مقام معاونت حفظ و احیای سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فعالیت داشته است.

انیسی دانشیار و عضو هیأت‌علمی پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری، پیش از این رئیس پژوهشکده ابنیه و بافت‌های فرهنگی‌تاریخی بوده و علاوه بر انجام طرح‌های پژوهشی ملی، سمت‌های علمی و اجرایی زیادی در کنفرانس‌ها و نشست‌های معتبر ایران داشته است.

در این مراسم که با حضور معاونان، مدیران و روسای پژوهشکده‌ها برگزار شد، از فعالیت‌های منیژه هادیان دهکردی که پیش از این، نزدیک به دو سال عهده‌دار معاونت پژوهشی پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری بود، قدردانی شد.

مراتب ثبت ملی 10 میراث ناملموس به استاندار مازندران ابلاغ شد

مقاله قبلی

چاپ کتاب« آیین‌های سنتی برنج در شمال ایران :استان گیلان» توسط انتشارات آلمانی

مقاله بعدی

خوانندگان این خبر، این‌ها را هم خوانده‌اند:

0 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. بخش‌های الزامی مشخص شده اند. *