گردشگری

فراخوان جشنواره ایده‌ها و استارت‌آپ‌های برتر آی آر اکسپو منتشر شد

0
فراخوان جشنواره ایده‌ها و استارت‌آپ‌های برتر آی آر اکسپو منتشر شد

به‌گزارش میراث‌‌آریا به‌نقل‌از روابط‌عمومی شرکت مادر تخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی، در فراخوان نخستین جشنواره‏ ایده‌ها و استارت‌‏آپ‌های برتر آی آر اکسپو در حوزه‏‌های گردشگری، میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و هنرهای سنتی از فعالان حوزه‌های مرتبط برای ثبت‌نام در این رویداد بین‌المللی دعوت شده است.

این جشنواره که در طول برپایی جشنواره‏ جهانی اکسپو 2021 برگزار خواهد شد، قصد دارد با شناسایی موفق‌ترین استارت‌‌آپ‌ها و انتخاب کارآمدترین ایده‌ها با قابلیت تجاری‌سازی در حوزه‌های گردشگری، میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و هنرهای سنتی، مسیر رشد و توسعه کسب‌وکارهای نوآور را فراهم کند و از فرصت اکسپو 2021 برای معرفی ظرفیت‌های نسل جوان و نوآور کشور به جامعه جهانی استفاده کند.

جشنواره ایده‌ها و استارت‌آپ‌های برتر آی آر اکسپو در دو شاخه ایده‌ها (کارآفرینان حوزه‌های مرتبط، از صاحبان ایده تا مرحله MVP) و استارت‌آپ‌ها (کسب‌وکارهایی که فعالیت تجاری خود را آغاز کرده‌اند) برگزار می‌شود.

ملاک‌های اصلی در این جشنواره، ظرفیت‌های تجاری، میزان بهره‌مندی نوآوری و فناوری‌های نوین در کسب‌وکارها‌، امکان جذب سرمایه و تناسب فرهنگی و اجتماعی ایران خواهد بود و عموم افرادی که به حوزه میراث‌فرهنگی علاقه داشته یا کسب‌وکار استارت‌‌آپی در این حوزه راه‌اندازی کرده‌اند، می‌توانند در این رویداد ثبت‌نام کنند.

این رویداد با همراهی سازمان جهانی یونیدو و تحت نظارت وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در دو مرحله انجام خواهد شد.

علاقه‌مندان برای دریافت فرم ثبت‌نام فراخوان جشنواره می‌توانند به نشانی saba.co.com/expohotels مراجعه کنند و تا 31 شهریورماه 1400 برای شرکت در این رویداد بین‌المللی فرصت دارند.

نخستین دوره جشنواره ایده‌ها و استارت‌آپ‌های برتر آی آر اکسپو توسط شرکت سروبنیان ادبی و بنیاد ملی کارآفرینی محتوای دیجیتال برگزار می‌شود.

 
 

گردشگری، اولین بخش غرفه جمهوری اسلامی ایران در اکسپو دبی

مقاله قبلی

انتشار فراخوان شرکت در نخستین دوره جشنواره نوآوری هتل‌داری آی آر اکسپو

مقاله بعدی

خوانندگان این خبر، این‌ها را هم خوانده‌اند:

0 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. بخش‌های الزامی مشخص شده اند. *