گردشگری

برگزاری رالی‌تور گردشگری خانوادگی ویژه خودروهای تاریخی فولکس

0
برگزاری رالی‌تور گردشگری خانوادگی ویژه خودروهای تاریخی فولکس

به گزارش میراث‌آریا به نقل از روابط عمومی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی جمهوری اسلامی ایران، این رالی‌تور قرار است روز پنجشنبه ۱۱ آذرماه با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی از تهران آغاز شود و جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ در کاشان به کار خود پایان دهد. 

هدف از برگزاری رالی‌تور گردشگری خانوادگی خودروهای فولکس واگن ترانسپورتر ایران، ایجاد شور و نشاط اجتماعی، توسعه سفرهای مسئولانه در دوران کرونا، شناسایی و صیانت از وسیله‌های نقلیه تاریخی و ترویج فرهنگ رانندگی ایمن است. 

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی تلاش می‌کند تا در راستای عمل به وظایف و اهداف خود در زمینه شناسایی، حفاظت و نگهداری از این نوع خودروها، با برگزاری رالی‌ها و دیگر برنامه‌های فرهنگی از جمله همایش‌ها و نمایشگاه‌ها، به تبیین جایگاه وسیله‌های نقلیه تاریخی به‌عنوان بخش مهمی از میراث‌فرهنگی-صنعتی کشورمان کمک کند. 

علاقه‌مندان به کسب آگاهی بیشتر درباره برنامه‌ها و فعالیت‌های حوزه اتومبیلرانی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی می‌توانند به نشانی اینترنتی WWW.TACI.IR مراجعه و یا با شماره تلفن‌های ۶۶۷۴۹۹۷۱-۰۲۱ الی ۴ و ۶۶۹۰۰۷۷۱-۰۲۱ الی ۴ تماس حاصل کنند.

راه‌اندازی دفتر صدور گواهی‌نامه رانندگی بین‌المللی در شهرک آزمایش

مقاله قبلی

نمایشگاه گردشگری تهران باید محل ملاقات ذی‌نفعان باشد

مقاله بعدی

خوانندگان این خبر، این‌ها را هم خوانده‌اند:

0 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. بخش‌های الزامی مشخص شده اند. *