خط داغ

دستگیری زورگیران تصادفات ساختگی در تهران

0
دستگیری زورگیران تصادفات ساختگی در تهران

به گزارش میراث آریا، سردار علیرضا لطفی در این باره اظهار داشت: در پی زورگیری و کلاهبرداری‌های مشابه در چند نقطه از شهر تهران، رسیدگی به پرونده در دستور کار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

او افزود: در تحقیقات میدانی مشخص شد، اعضای یک باند پنج نفره در اتوبان و خیابان‌های تهران تصادفات ساختگی ایجاد می‌کردند و با سیاه نمایی، مال‌باختگان را به دستگاه خود پرداز راهنمایی و سپس با استفاده از سلاح سرد اموال مال‌باختگان را زورگیری می‌کنند.

رئیس پلیس آگاهی تهران در ادامه گفت: پس از رصدهای اطلاعاتی گسترده، هویت و مخفیگاه اعضای این باند بزرگ شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه پس از هماهنگی‌های قضایی اعضای این باند در مخفیگاهشان دستگیر شدند، افزود: متهمان در تحقیقات ابتدایی به زورگیری و سرقت پول از شهروندان با شیوه و شگرد سیاه نمایی در تهران اعتراف کردند.

بر اساس گزارش سایت پلیس، سردار لطفی با بیان اینکه سارقان در اسلامشهر و پایگاه‌های یکم، دوم و پنجم آگاهی تحت تعقیب پلیس بودند در پایان خاطرنشان کرد: کشف جزئیات پرونده و جرایم احتمالی متهمان در دستور کار قرار دارد.

اسامی فیلم‌های بخش سینمای فیلم کوتاه جشنواره چهلم اعلام شد

مقاله قبلی

تنفس هوای «پاک» در تهران

مقاله بعدی

خوانندگان این خبر، این‌ها را هم خوانده‌اند:

0 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. بخش‌های الزامی مشخص شده اند. *