میراث‌فرهنگی
در هفته میراث‌فرهنگی برگزار می‌شود

بیست‌ودومین نمایشگاه تازه‌های کتاب کتابخانه موزه ملی ایران

0
بیست‌ودومین نمایشگاه تازه‌های کتاب کتابخانه موزه ملی ایران

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی موزه ملی ایران، بیست‌ودومین نمایشگاه تخصصی کتابخانه موزه ملی ایران در هفته نکوداشت میراث‌فرهنگی به معرفی و اطلاع‌رسانی در زمینه تازه‌های کتاب و نشریات تخصصی با موضوع باستان‌شناسی، هنر، تاریخ، معماری و سکه‌شناسی که از طریق مبادله و اهدا به مجموعه کتابخانه اضافه شده است، می‌پردازد.

بخشی از نمایشگاه نیز به برگزیده‌ای از کتاب‌های اهدایی کتابخانه‌های استادان باستان‌شناسی، شادروان میرعابدین کابلی و شادروان صادق ملک شهمیرزادی اختصاص یافته است.

مرکز اسناد و مدارک کتابخانه موزه ملی ایران با هدف یاری رساندن به پژوهشگران در امر پژوهش و انجام تحقیقات، در سال ۱۴۰۰ تشکیل و راه‌اندازی شد که به گردآوری و طبقه‌بندی اسناد تخصصی در حوزه میراث‌فرهنگی می‌پردازد و به‌منظور اطلاع‌رسانی درباره این ‌مجموعه ارزشمند و آشنا ساختن پژوهشگران و علاقه‌مندان‌ فهرستی از مستندنگاری گزارش‌های باستان‌شناسی تهیه و تنظیم شده که در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

نمایشگاه تازه‌های کتاب روز ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۱ صبح آغاز به کار می‌کند و به مدت یک هفته دایر خواهد بود.

پژوهشگران، دانشجویان و علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ ۲۶ اردیبهشت لغایت دوم خرداد از ساعت ۸ تا ۱۶ از این نمایشگاه بازدید کنند.

 

تکمیل نقشه باستان‌شناسی سیرجان/ نخستین فصل از بررسی شناسایی بخش زید آباد

مقاله قبلی

نمایشگاه عکس میراث جهانی هورامان / اورامانات در سروآباد افتتاح شد

مقاله بعدی

خوانندگان این خبر، این‌ها را هم خوانده‌اند:

0 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. بخش‌های الزامی مشخص شده اند. *